01

مصاحبه ها,همایشها

ساختمان ورونا ۳ -Grand opening

۲۴ آبان , ۱۳۹۴  

گروه ساختمانهای مارکدارiBBi شب گذشته مفتخر بود که میزبان حدود ۳۰۰ نفر از چهره های سرشناس برای رونمایی از پروژه ورونا ۳ کاری جدید از گروه ساختمانیd&b در منطقه زعفرانیه تهران باشد.
01

02

این مراسم از ساعت ۱۶ با خوشامد گویی سازندگان پروژه آقایان داورپناهی و بنی اسدی آغاز و سپس با پذیرایی آغازین تیم تشریفات مراسم رونمایی ادامه یافت.

 

03

 

04

در ادامه و پس از پذیرایی میهمانان با راهنمایی تیم اجرایی ۱۸ نفره iBBi طبق سناریو، بازدید از واحد نمونه مبله شده توسط گالری موندریان انجام گرفت.

05

پس از این بازدید که با همراهی و توضیحات نماینده ساختمانهای مارکدار iBBi صورت پذیرفت میهمانان برای بازدید از Roof Garden با منظره تهران و کوههای توچال به طبقه ۷ وارد شدند.

06

سپس میهمانان از استخر سونا جکوزی و موتورخانه بدون صدا واقع در طبقه زیر همکف بازدید نموده و مجدد به سالن اجتماعات بازگشتند.

 

07

و نهایتا این مراسم با پذیرایی مجدد، گرفتن عکس یادگاری با POP-UP این گردهمایی و تقدیم بسته اهدایی نفیس ساختمانهای مارکدار و بدرقه آقای بنی اسدی و آقای داور پناهی راس ساعت ۲۰ پایان پذیرفت.

 

08

 

09

10

11

blog-link  صفحه گروه داورپناهی و بنی اسدی در ساختمانهای مارک دار

مطالبی که ممکن است مورد پسند شما باشد


2 Responses

  1. hamdolah pouya می‌گه:

    اقدامی بایسته از سویibbi ومراسمی باشکوه ودرخور گروه ساختمانی d&b(اقایان بنی اسدی وداورپناهی)

  2. imam vosooghi می‌گه:

    با سلام و عرض ادب با تشکر از شما که فرهنگ داشتن ساختمانی در خور شعور و فکر ایرانی را در ایران رواج میدهید ، یه گله کوچیک داشتم که چرا دوستانی امثال بنده چرا نمیتونم در این مراسم شرکت کنم تا بتونم منبع و یا الگو و یا حتی همکاری با شما انجام بدم ولی با اینکه نیومدم وقتی موفقیت شما رو میبینم لذت میبرم به امید موفقیت و رسیدن به درجاتی بالا و بالاتر سپاسگزار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *